+ 48 502-327-415 | dworek@czardasz.pl

+ 48 502-327-415 | dworek@czardasz.pl

Oceń nas na

Idealne miejsce na wymarzone wesele

Wesele w Dworku Czardasz

Dworek Czardasz oferuje Państwu organizację wesela na jeden z dwóch sal weselnych, mogących pomieścić odpowiednio 100 i 120 osób. Wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel, wysoko wykwalifikowany personel, setki zadowolonych par młodych oraz tysiące wniebowziętych Gości na weselach mówią same za siebie.

Indywidualne podejście do każdej uroczystości sprawia, iż każda z Par poczuje się wyjątkowo. Szeroki wachlarz serwowanych dań, konfiguracji stołów oraz możliwości wystroju to to, co nas wyróżnia.

MENU WESELNE (2022 ROK) – kliknij

Zapytaj o wolne terminy

Wesele marzeń w Dworku Czardasz?

 Doradzamy w wyborze:

  • cukierni, która wykona najsmaczniejszy tort weselny
  • zespołu lub DJ’a na czas wesela oraz poprawin
  • kwiaciarni do dekoracji stołów oraz sali
  • fontanny czekoladowej oraz alkoholowej
  • Wedding Baru
  • Foto budki
  • innych atrakcji na weselu

Skontaktuj się z nami
i sprawdź wolne terminy
na 2022 rok!

 

Tel.: 502 327 415
E-mail: dworek@czardasz.pl

Poznaj nasze zalety

Dlaczego Dworek Czardasz?

Dwie sale weselne

Do dyspozycji Gości oddajemy 2 przestronne sale weselne, jedną na 100, a drugą na 120 osób. Na każdej z sal możemy zorganizować wesele przy długich lub okrągłych stołach w różnych konfiguracjach. Co ważne, zostawiamy mnóstwo miejsca na parkiecie, dzięki czemu Twoi goście będą się wyśmienicie bawić!

Niepowtarzalny klimat

Twoim marzeniem jest tradycyjne wesele? A może chciałbyś zorganizować nowoczesne lub stylizowane przyjęcie? Idealnie trafiłeś! Przedstaw nam swoje plany, a my wcielimy je w życie. Zadzwoń lub napisz, przedstaw swoje oczekiwania, a my wrócimy do Ciebie z ofertą szytą na miarę. Zapraszamy!

Doradztwo

Jak już wspominaliśmy, bardzo dobrze znamy się na organizacji wesel. Na prawdę! Wiemy, że dla każdej Pary jest to dzień szczególny i niezapomniany. Swoją wiedzą i doświadczeniem postaramy się Wam pomóc, abyście nie musieli się niczym martwić ani przejmować. Obiecujemy!

Sala Weselna Kaszuby

Dworek Czardasz w Strzebielinie to dwie, przestronne sale weselne, które swoim wyjątkowym stylem oraz charakterem sprawią, iż każde wesele będzie wyjątkowe i niezapomniane. Pobliski Lębork, Wejherowo oraz Trójmiasto sprawiają, iż jest to idealne miejsce do zorganizowania wesela marzeń. Dworek Czardasz to również sale weselne na Kaszubach. Przepiękne położenie, wśród przepięknych lasów oraz w okolicy jezior oraz rzek – to sprawia, iż Twoje wesele będzie niesamowite!

Dworek Czardasz
Dworek Czardasz

© Copyright 2019 by Dworek Czardasz Strzebielino

WebCentre.pl