+ 48 502-327-415 | dworek@czardasz.pl

+ 48 502-327-415 | dworek@czardasz.pl

Oceń nas na

Idealne miejsce na szkolenie i konferencję

Konferencje w Dworku Czardasz

Dobrze wiemy, jak istotne jest tworzenie w firmie przyjaznej atmosfery, co przekładać się będzie na owocną współpracę. Wychodzimy do Państwa z możliwością zorganizowania konferencji, eventów integracyjnych, czy też spotkań biznesowych.

Dworek Czardasz to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo dwie w pełni wyposażone i funkcjonalne sale konferencyjne. Obiekt położony jest w Strzebielinie – bardzo ustronnym i malowniczym miejscu, dzięki czemu nie musisz martwić się o prywatność oraz spokój.

Najczęściej zadawane pytania

Dla ilu osób jesteśmy w stanie zorganizować konferencję?

Posiadamy 2, w pełni wyposażone sale konferencyjne, które są w stanie pomieścić nawet 220 osób w różnych konfiguracjach. W razie pytań o szczegóły prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. 665 027 665 lub z Dyrektorem pod nr tel. 665 427 665.

Czy nasze sale są wyposażone w niezbędny sprzęt?

Tak, każda z sal posiada rzutnik, ekran oraz jest w pełni klimatyzowana. W razie specjalnych potrzeb prosimy o kontakt z recepcją pod nr tel. 665 027 665 lub z Dyrektorem pod nr tel. 665 427 665.
Czym się wyróżniamy?

Szkolenie w Dworku Czardasz

Dwie sale

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie sale konferencyjne, gdzie może przebywać aż do 220 osób. Są one w pełni wyposażone w sprzęt nagłaśniający i multimedialny. Dla wygody uczestników konferencji zadbaliśmy również o pełną klimatyzację pomieszczeń. Zapewniamy pełen komfort, oraz możliwość personalizacji miejsca pod indywidualne oczekiwania Klienta.

Korzystna lokalizacja

Kaszuby, to bez wątpienia idealnie miejsce, by wybrać się na wyjazd służbowy lub integrację grupy. Strzebielino znajduje się na wschodnim skraju Puszczy Wierzchucińskiej.  Dworek Czardasz położony jest około 30 minut drogi od Trójmiasta, oraz 10 minut od Wejherowa i Lęborka. Położenie przy DK6 to kolejna zaleta naszego obiektu.

Profesjonalna obsługa

W czasie trwania wydarzenia, nasz personel jest do Państwa usług. Tworzymy zgrany i doświadczony zespół, który dołoży wszelkich starań, by konferencja lub szkolenie przebiegały sprawnie i w dobrej atmosferze. Podczas pobytu oferujemy również usługi cateringowe i gastronomiczne.
Dworek Czardasz

© Copyright 2019 by Dworek Czardasz Strzebielino

WebCentre.pl