+ 48 502-327-415 | dworek@czardasz.pl

+ 48 502-327-415 | dworek@czardasz.pl

Oceń nas na

Kuchnia europejska w nowoczesnym wydaniu

Restauracja w Dworku Czardasz

Restauracja w Dworku Czardasz powstała z pasji do gotowania. To wyjątkowe miejsce stało się w krótkim czasie jasnym punktem na kulinarnej mapie regionu. Dzięki staraniom uznanych Szefów Kuchni, z przyjemnością serwujemy Państwu dania kuchni europejskiej w przepysznej odsłonie.

Menu naszej restauracji jest interpretacją najbardziej klasycznych dań kuchni europejskiej. W naszej karcie znajdą Państwo klasyczne i znane dania w niesamowitej i niespotykanej odsłonie.

Serdecznie zapraszamy tych, którzy cenią sobie wyśmienity smak oraz miłe chwile spędzone w ciszy i spokoju.

 

Dowiedz się

Dlaczego warto nas odwiedzić?

Na różne okazje

W skromnych progach naszej restauracji mogą Państwo zorganizować mniejsze imprezy okolicznościowe, takie jak chrzciny, urodziny, I Komunię Świętą i inne. Zadzwoń i poznaj naszą ofertę.

Catering

Nasza restauracja oferuje kompleksowe usługi cateringowe oraz gastronomiczne. Chciałbyś zamówić przepyszne dania oraz desery na imprezę rodzinną z dowozem do domu? Daj znam znać!

Zamów do pokoju!

Jesteś Gościem naszego dworku i chciałbyś zamówić danie z dostawą do Twojego pokoju? Specjalnie dla Ciebie udostępniamy taką możliwość. Szczegóły znajdziesz w broszurze informacyjnej w Twoim pokoju.

Restauracja Lębork, Strzebielino

Nasza restauracja znajduje się w niewielkiej miejscowości Strzebielino, znajdującej się na trasie Wejherowo – Lębork, a konkretnie przy Drodze Krajowej nr 6. Zapraszamy serdecznie wszystkich gości, którzy pragną posmakować przepysznej oraz rozpalającej zmysły kuchni. Nasza specjalnie ułożona przez Szefa Kuchni karta, to połączenie tradycyjnych polskich dań ze świeżym spojrzeniem na kuchnię.

Dworek Czardasz

© Copyright 2019 by Dworek Czardasz Strzebielino

WebCentre.pl